Inta Ašmane

Zīds Eiropā!

Silkvei Boutique izmanto augstākās kvalitātes zīdu, ko iegūst "Zīda ceļā" no Āzijas uz Eiropu. Āzija ir kontinents, kur zīda iegūšanas tehnoloģiju radīja un izgudroja pirms 3000. gada p. m. ē.  

Zīds ir audums, ko iegūst no zīdtauriņu kāpura un zīds Eiropā vienmēr ir bijis importa preces statusā, kas ir pazīstams vēl no Romas impērijas laikiem, tomēr savu luksus preces statusu nav zaudējis vēl joprojām.

Silkvei Boutique

Gulēšana uz zīda ir labākais noslēpums, lai saglabātu savu skaistumu. Silkvei Boutique dibinātāja Inta Ašmane ir matu rekonstrukcijas procedūru speciāliste un zina, kā uzturēt matus labā stāvoklī. Procedūras ir tikai puse no tā, lai uzturētu veselus matus. Otra, tik pat svarīga, puse ir matu kopšana mājās. Mēs visi zinām, ka cilvēks 2/3 no savas dzīves pavada guļot, tāpēc baudīsim šo procesu un vienlaicīgi uzlabosim gan savu matus, lai tie netiktu traumēti, gan sejas ādu. Piedāvājumā ir luksuss 25 mommu zīds un 22 mommu, kuram ir pievienota hialuronskābe. Abi šie zīdi sniedz relaksējošas, patīkamas sajūtas pieskaroties un vislabākos rezultātus matu/sejas ādas uzlabošanā!

Zīdam ir daudz priekšrocību uzlabojot skaistumu, veselību un labsajūtu. Kokvilna atstāj miega svītras un sarkanus nospiedumus uz sejas sāniem, bet zīds - nē!

Jums tas ir jāizmēģina!

Rekvizīti

SIA SKAISTUMA BARS

Reg. Nr.  40203140225

PVN Nr. LV40203140225

Citadele:  LV32PARX0021108060001

[email protected]

Faktiskā adrese: Matīsa iela 69-1, Rīga

Tel. +371 22188880

Sazinies ar mumsPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.