ZĪDA PALAGI GULTAI

Īpaši Tev - Uz pasūtījumu

Zīda palaga priekšrocības

Kā zīds var būt kaut kas, kas jums nepieciešams jūsu dzīvē? Šeit ir daži iemesli, kā zīda gultasveļa uzlabo miega un dzīves kvalitāti.

Zīds novērš pārkaršanu - zīda gultasveļa ir lieliska aukstā laikā, jo tās dabiskās īpašības darbojas kopā ar ķermeni, lai regulētu temperatūru. Tas nozīmē, ka, ja jums naktī ir pārāk auksti, jūsu zīda gultas veļa darbosies tā, lai palīdzētu jūsu ķermenim sasniegt temperatūru, kas nepieciešama, lai ieslīdētu sapņu zemē. 

Zīds samazina alerģijas izpausmes - mazinot svīšanu, samazinās alerģija, jo tas nerada labvēlīgus apstākļus, lai jūsu gultā dzīvotu, piemēram, putekļu ērcītes. Zīds ir dabiski hipoalerģisks. Turklāt zīds ir dabiski hipoalerģisks. Ļoti maz cilvēku ir alerģiski pret zīdu, savukārt daudziem cilvēkiem ir alerģija pret kokvilnu un citiem lētiem materiāliem. Līdz ar to, jūs nepamodinās klepus vai šķaudīšana, ja guļat ar zīda gultasveļu.

Samazina ķīmisko vielu iedarbību - Mūsdienu pasaulē mēs uz katra stūra esam pakļauti ķīmiskām vielām. Piemēram, kokvilnas gultasveļa tiek apstrādāta ar skarbām ķīmiskām vielām, lai padarītu to izturīgu pret uguni un grumbu veidošanos. Kad jūs guļat ar kokvilnas palagu un apšaubāmas kvalitātes segu, šīs ķimikālijas visas nakts garumā berzē jūsu ādu, un pat tiek elpotas. Zīds nav jāapstrādā ar ķīmiskajām vielām, jūs nekad neesat pakļauts to iedarbībai, guļot ar zīda gultasveļu.

Zīds nomierina sakairinātu ādu - Zīds ne tikai uzlabo vispārējo ādas veselību, bet arī nomierina sāpošu ādu, pateicoties tā mīkstajai, gludajai tekstūrai. Piemēram, ja jums ir saules apdegums vai izsitumi, zīds maigi slīd pāri sāpīgajām ādas vietām, nekairinot un neaizķerot to.

Mulberry zīda palagi

Ne tikai grezna un dārga sajūta, bet arī elpojoša, temperatūru regulējoša gultas veļa. Ievērojami uzlabo ādas stāvokli, mazina kairinājumu ādas problēmu gadījumos!


Spied šeit

Pirkumu grozs