Zīds sakārtos Tavus matus

Silkvei Boutique nodrošina mitrināšanas spējas jūsu matu kopšanai ar mūsu inovatīvo JAUNUMU - mitrumu paaugstinošām zīda matu gumijām, kuru sastāvā ir pievienota hialuronskābe.

Šī ir atslēga uz spīdīgiem, reklāmas cienīgiem matiem!

  • Uzturi matus mitrinātus matu gumijas locījuma vietā
  • Izvairies no matu ielocēm pēc nēsāšanas astē un bojājumiem šajā vietā (parastās matu gumijas lauž matus)
  • Zīda matu gumijas ar pievienotu hialuronskābi palielina spīdumu, novērš trauslumu un piņķerēšanos.
  • Neaprakstāmi mīkstās zīda matu gumijas atstās jūsu matus gludus arī pēc "čupčika" nēsāšanas un nepieplacinās matus uz leju! Vai spēj tam noticēt?
  • Piesātināts ar ūdeni aizturošu optimizētu hialuronskābes molekulmasu (ādas un matu kopšanas superzvaigzne, kas piepilda un palielina mitruma līmeni), lai barotu, mīkstinātu un mitrinātu.


SPIED ŠEIT

100% dabīga zīda matu gumijas

Zīds + Hialuronskābe


Mūsu 100% Mulberry Silk Scrunchies ar hialuronskābi ir lieliski piemērotas sausiem, sprogainiem, bojātiem matiem, palīdzot izlīdzināt un veicināt veselīgu matu izskatu, vienlaikus palīdz tos uzturēt veselus vietā, kur saskaras ar gumiju.


Mēs izmantojam augstākās kvalitātes (6A) garās šķiedras mulberry zīdu un ievērojam visstingrākās kvalitātes vadlīnijas, tostarp netoksiskas krāsvielas.

Līdz pat 50 mazgāšanas reizēm!

Hialuronskābes kapsulas saglabājas zīdā līdz pat 50 mazgāšanas reizēm


Kopšana un Mazgāšana

Zīds Eiropā

Silkvei Boutique izmanto augstākās kvalitātes zīdu, ko iegūst "Zīda ceļā" no Āzijas uz Eiropu. Āzija ir kontinents, kur zīda iegūšanas tehnoloģiju radīja un izgudroja pirms 3000. gada p. m. ē.  


Zīds ir audums, ko iegūst no zīdtauriņu kāpura un zīds Eiropā vienmēr ir bijis importa preces statusā, kas ir pazīstams vēl no Romas impērijas laikiem, tomēr savu luksus preces statusu nav zaudējis vēl joprojām.

Pirkumu grozs